1

Stichting Second Chance Foundation Nederland

Adopties & informatie over de honden

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag 10.00 – 20.00 uurOona Kooman
oona@animalinneed.com

Adopties honden Griekenland:

Lianne Swinkels
lianne@animalinneed.com

Adopties honden in opvang DOC Oldenzaal:

Karin Wagemakers
doc@animalinneed.com

Adopties katten in opvang DOC Oldenzaal:

Nathalie Andriese
dockatten@animalinneed.com

Contact formulier

    Sponsoring

    Veronique Put
    voervrienden@animalinneed.com

    Asiel & vrijwilligerswerk

    Klasina Altepost
    klasina@animalinneed.com

    Pers & communicatie

    Irma Neijman
    irma@animalinneed.com

    Inzameling goederen en transport

    Klasina Altepost
    klasina@animalinneed.com

    Algemene informatie

    Secretariaat
    annelies@animalinneed.com

    Webshop

    webshop@animalinneed.com

    Bestuur

    Voorzitter
    Irma Neijman
    irma@animalinneed.comPenningmeester
    Manon Keus
    penningmeester@animalinneed.comSecretaris
    Annelies Dobbinga
    annelies@animalinneed.comBestuurslid
    Ron van Krimpen
    ron@animalinneed.com

    Algemene informatie

    Correspondentieadres:
    Voorstraat 94
    2685 EP Poeldijk

    Bankrekeningnummer
    NL14RABO 01026.44.039 t.n.v. Stichting Second Chance Foundation Nederland, gevestigd te Poeldijk

    Kamer van Koophandel
    09.18.38.65

    RSIN
    8195.80.466

    NVWA Erkenning
    31.23.97

    UBN
    6339524

    ANBI
    Stichting Second Chance Foundation Nederland is door de belastingdienst als Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI) aangemerkt.