nldaendees
logo

   

 

 

Adopties & info over de honden:                                                      
Yvonne Kornet 020 - 6365354 sylyvon@animalinneed.com
Jolanda Lakerveld 06 - 42 18 67 73 jolanda@animalinneed.com
Gea de Vries 06 - 12 89 11 59 geaijs@live.nl
Mary Heijnen afwezig tot en met 24 augustus   

Carla Iemants adopties België

(0032) - (0)14 - 62 45 72 iemca@outlook.com
Hilly van den Akker-Dam  06 - 33 25 24 08 hilly_dam@hotmail.com
     
     
Adoptiecontracten opsturen naar:    
Stichting SCFN    
T.a.v. Diana Bloemsma    
Hid Heroplantsoen 1    
8701 BS  Bolsward    
     
Informatie vrijwilligerswerk asiel:    
Klasina Altepost
06 - 22 33 76 33 

klasinaaltepost@gmail.com
   
Adoptie op afstand:    
Veronique Put afwezig t/m 20-08-2019 veronique@animalinneed.comDit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Inzameling goederen en transport:    
Joyce Meulenkamp
06 -15 64 32 86
joyce@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Webwinkel:    
Monique de Zwart-Boon
06 -47 85 72 38
monique@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Secretariaat:    
Annelies Dobbinga 010 - 420 91 91 annelies_dobbinga@hotmail.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Informatie sponsoring:    
Ron van Krimpen 010 - 420 91 91  
     
Webmaster:    
Ilse Wiersma   webmaster@animalinneed.com
     
Algemene informatie:    
Secretariaat   annelies_dobbinga@hotmail.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Pers en communicatie:    

Irma Neijman

06 - 45 06 86 45 irmaneijman@gmail.comDit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Evenementen    
 
Stichting Second Chance Foundation Nederland    
Voorstraat 94    
2685 EP Poeldijk    
RSIN: 819580466     
ANBI    

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 

Bestuur:                                                          
Voorzitter   Irma Neijman            06-45 06 86 45 irmaneijman@gmail.comDit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Secretaris   Annelies Dobbinga   annelies_dobbinga@hotmail.com
Penningmeester  Manon Keus   nmkeus@gmail.com
Bestuurslid   Ron van Krimpen   annelies_dobbinga@hotmail.com
Bestuurslid   Astrid de Beurs  06-27 09 20 18 astrid@animalinneed.com
       

  

Deel via facebook

Submit to Facebook

Fiscaal doneren ?

U wilt de dieren in het asiel van (Animalinneed) La Linea de La Conception steunen door middel van een financiële gift . Uw gift is in veel gevallen fiscaal aantrekkelijk. Kijk hier voor meer infomatie.