nldaendees
logo

   

 

 

Adopties & info over de honden                                                      
Yvon Kornet 020 - 636 53 54 sylyvon@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Jolanda Lakerveld tijdelijk afwezig jolanda@animalinneed.com
Gea de Vries 06 - 12 89 11 59 geaijs@live.nl
Mary Heijnen 06 - 42 52 10 83 maryheijnen@gmail.com
Informatie Galgos:    
Hilly van de Akker-Dam
06 - 33 25 24 08

hilly_dam@hotmail.com
     
 Informatie vluchten    
 Klasina Altepost
06 - 22 33 76 33 

klasinaaltepost@gmail.com
   
Adoptie op afstand:    
Mirjam Brugts 06 - 22 48 41 37 mirjam@animalinneed.comDit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Inzameling goederen en transport:    
Veronique Put-Hoenderboom

06-13166107 op werkdagen vanaf 12.00 uur

veronique@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Joyce Meulenkamp
06 -15 64 32 86
joyce@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Webwinkel:    
Monique de Zwart-Boon
06 -47 85 72 38
monique@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Secretariaat:    
Annelies Dobbinga 010 - 420 91 91 annelies_dobbinga@hotmail.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Informatie sponsoring:    
Ron van Krimpen 010 - 420 91 91  
     
Webmaster:    
Mirjam Brugts 06 - 22 48 41 37 webmaster@animalinneed.com
Algemene informatie:    
Secretariaat   annelies_dobbinga@hotmail.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
     
Info Spanje:    
Peter Koekebakker 0034 - 607 742 741

holandes69@gmail.comDit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 

Pers en communicatie    

Irma Neijman

06 - 45 06 86 45 irmaneijman@gmail.comDit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Evenementen    
 
Stichting Second Chance Foundation Nederland    
Voorstraat 94    
2685 EP Poeldijk    
RSIN: 819580466     
ANBI    

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 

Bestuur:                                                          
Voorzitter   Irma Neijman            06-45 06 86 45 irma@animalinneed.comDit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Secretaris   Annelies Dobbinga   annelies_dobbinga@hotmail.com
Penningmeester   Bertie van Lijden    chrisenbertie@hotmail.com
Bestuurslid   Ron van Krimpen   annelies_dobbinga@hotmail.com
Bestuurslid   Astrid de Beurs  06-27 09 20 18 astriddebeurs@gmail.com
       

  

Deel via facebook

Submit to Facebook

Fiscaal doneren ?

U wilt de dieren in het asiel van (Animalinneed) La Linea de La Conception steunen door middel van een financiële gift . Uw gift is in veel gevallen fiscaal aantrekkelijk . Kijk hier voor mee informatie.