nldaendees

AnimalinNeed

Contactgegevens:

Onze adoptie medewerksters:                                                       
Nathalie Wulf 06 - 83 70 57 96 nathalie@animalinneed.com
Mary Heijnen mary@animalinneed.com
Jolanda Lakerveld  tijdelijk afwezig  
Manon ter Haar tijdelijk afwezig  
   
Adopties Griekenland en Curaçao:
Lianne Swinkels   lianne@animalinneed.com
     
Adopties honden in opvang DOC Oldenzaal:    
John Mol   doc@animalinneed.com
     
Algemene informatie adoptie:   adoptie@animalinneed.com
     
Gedragsdeskundige:    
Rianne Seelt
 contact via uw adoptie medewerkster
 
Adoptiecontracten per mail naar:  diana@animalinneed.com
Of per post naar:
Stichting SCFN
Hid Heroplantsoen 1
8701 BS  Bolsward
 
Informatie vrijwilligerswerk asiel:
Klasina Altepost
06 - 22 33 76 33 

klasina@animalinneed.com
Adoptie op afstand:
Veronique Put veronique@animalinneed.comDit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Inzameling goederen en transport:
Joyce Meulenkamp
06 - 15 64 32 86
joyce@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Webwinkel:
Monique Boon
06 - 47 85 72 38
monique@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Secretariaat:
Annelies Dobbinga annelies@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Informatie sponsoring:
Ron van Krimpen ron@animalinneed.com
Webmaster:
Ilse Wiersma webmaster@animalinneed.com
Algemene informatie:
Secretariaat annelies@animalinneed.com
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 
Pers en communicatie:
Irma Neijman 06 - 45 06 86 45 irma@animalinneed.com
 
Stichting Second Chance Foundation Nederland
Voorstraat 94
2685 EP Poeldijk
RSIN: 819580466 
ANBI

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 

Bestuur:                                                          
Voorzitter Irma Neijman            06 - 45 06 86 45 irma@animalinneed.com
Secretaris Annelies Dobbinga   annelies@animalinneed.com
Penningmeester            Manon Keus   penningmeester@animalinneed.com
Bestuurslid Ron van Krimpen   ron@animalinneed.com