Spread the love

Stichting Second Chance Foundation Nederland

Adoptiecontracten per mail diana@animalinneed.com of versturen naar Stichting SCFN, Hid Heroplantsoen 1, 8701 BS Bolsward

Voorstraat 94
2685 EP Poeldijk
Nederland

Kamer van Koophandel
09.18.38.65

RSIN
8195.80.466

NVWA Erkenning
31.23.97

ANBI
81.95.80.466

Bestuur

Voorzitter
Irma Neijman
irma@animalinneed.com

Secretaris
Annelies Dobbinga
annelies@animalinneed.com

Penningmeester
Manon Keus
penningmeester@animalinneed.com

Bestuurslid
Ron van Krimpen
ron@animalinneed.com

Contact formulier

    Contactpersonen

    Adopties & informatie over de honden

    Bereikbaar van maandag t/m vrijdag 10.00 – 20.00 uur

    Manon ter Haar
    Tijdelijk afwezig

    Mary Heijnen 
    afwezig tot en met 27/2

    Jolanda Lakerveld
    jolanda@animalinneed.com

    Rianne Seelt
    Gedragsdeskundige
    contact via uw adoptiemedewerker

    Nathalie Andriese (adopties katten DOC Oldenzaal)
    dockatten@animalinneed.com

    Adopties Curaçao en Griekenland

    Lianne Swinkels
    lianne@animalinneed.com

    Adopties honden in opvang DOC Oldenzaal:

    Sponsoring

    Inzameling goederen en transport

    Joyce Meulenkamp
    joyce@animalinneed.com

    Asiel & vrijwilligerswerk

    Klasina Altepost
    klasina@animalinneed.com

    Algemene informatie

    Pers, communicatie & sponsoring

    Irma Neijman
    irma@animalinneed.com

    Webshop

    Menu